Премиерът разпуска с футбол. Борисов изпусна дузпа, „тигрите“ победиха Левски с 2:0 (ВИДЕО)

Докато в парламента управялващите и опозицията се надцакват за вота на недоверие, премиерът Борисов излезе на футболното игрище.

Той и отборът му „Бистришките тигри“ играха срещу Левски с Гонзо, Боримиров и Йовов в мач на ветераните.

Премиерът изведе Тигрите с капитанската лента, начело на „сините“ беше Даниел Боримиров, Георги Иванов-Гонзо също беше в състава.

Редица „сини“ легенди начело с Наско Сираков пък бяха на трибуните.

На полувремето Витоша-Бистрица водеше с 1:0 с гол на Светослав Петров, попадение на Гонзо бе отменено заради засада.

Борисов се отличи с добър голов пас, но съотборникът му не успя да вкара.

Минути след началото на втората част „тигрите“ вкараха втори гол и поведоха с 2:0.

В 78-ата минута Борисов изпълни дузпа, но вратарят на „сините“ спаси удара му.

До края на мача резултатът остана същия и така Тигрите се подздравиха с победата.

Източник: Епицентър.бг

Бойко Борисов и "бистришките тигри" срещу Левски с Гонзо, Бори…

Публикувахте от Sportal.bg в 2 ноември 2017 г.